Atatürk Köşesi Yıllık Planı ve Atatürk Tarih Şeridi

FavoriteLoadingÇantama Ekle

-Reklamlar-
Atatürk köşesindeki materyaller özenli bir şekilde sınıfa sene başında yerleştirilir ve maalesef bir sonraki yıl başına kadar orda kalır. Ama bu sınıfın bütün panoları için de geçerli olan yaşayan sınıf kriterlerine uygun değildir. Panoların sürekli güncellenmesi gerekmektedir. İşte bu plan Atatürk köşesinin aylar içinde hangi materyaller ile renklendirileceğinin planıdır.

 

 

 

Atatürk tarih şeridi çalışması Atatürk köşesinin bir bölümüne ekleneceği gibi sınıfın herhangi bir bölümüne de yerleştirilebilecek hazır bir pano çalışmasıdır. Bu çalışmada Atatürk’ün hayatındaki önemli olayların kronolojik sıralamasını ve bazı vecizeleri güzel bir şekilde sıralanmış. Bazı bölümleri çıkartarak sınıf içinde güzel yerleştirebilirsiniz.

 

Atatürk Köşesi Yıllık Planı ve  Atatürk Tarih Şeridi İndir

 

 

 

2 thoughts on “Atatürk Köşesi Yıllık Planı ve Atatürk Tarih Şeridi

  1. bizim yarına atatürk tarih seridi odevımız var biraz aceleye geldi ama az materyalle süper bi ödev hazırlamak istiyorum bende özel okuldayım ve biraz nota ihtiyacım nolur yardım edin Atatürkün doğumundan ölümüne kadar ayrıntılı bir odev 8.sınıfım ve yarınaaa :(

    • arşivimizde oyle bir çalışma yok, sınıf öğretmenleri ağırlıklı bir site olduğu için detaylı bilgi içeren dosya bulmanız zor. yardım edebilmiş olmayı isterdim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− sekiz = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>