1. Sınıf Otomatik Hece Tablosu Programı İndir (Excell)

FavoriteLoadingÇantama Ekle

-Reklamlar-
1. Sınıf Okuma Yazma Öğretimi – Otomatik Hece Oluşturma Programı

Öncelikle çok başarılı bir çalışma olduğunu söylemek istiyorum. Benzeri bir çalışma düşüncem vardı. Arşiv taraması yaptığımda böyle bir ürünle karşılaştım ve çok hoşuma gitti. Daha işlevsel bir ürün planlamadığım için bu programı sitemize eklemeye karar verdim.

1. Sınıf Okuma Yazma – Otomatik Hece Programı Kullanımı

Program Excel’de hazırlanmış, bu nedenle kullanmak için mutlaka tanımlı dosyayı açacak bir program yüklü olmalıdır. Programın teknik olarak güzel bir özelliği ise makro içermemesi. Eğitim materyali olarak başarılı bir çalışma olarak nitelendirilebilir. Öğrenilen harfler “Girişler” sayfasına giriliyor. Ve tamamen otomatik olarak kapalı heceler ve açık heceler oluşturuluyor. Tüm Heceler sayfasında ise bütün heceler görülüyor. Üç sesli hece bölümü ise sessiz harfleri giriş sayfasından sesli harfi ise sayfanın altındaki form bölümünden alıyor.  Aşağıdaki ekran görüntüsünü incelediğinizde en aşağıda görülen kısma istenilen harfin girildiğinde sayfa içinde otomatik oluşan heceler görülüyor.

1. Sınıf Excel Otomatik Hece Programı İndir

 EN KISA ZAMANDA SİTEMİZİ ZİYARET EDİN BENZERİ HATTA DAHA İŞLEVSELİNİ BURADAN İNDİRMENİZ ÜMİDİYLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− iki = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>